Салют на весілля
Ціна 3499 грн.

Ми понад 7 років займаємся запусками салютів. В наявності понад 200 видів феєрверків. Зможемо допомогти Вам підібрати по бюджеті фейерверк, або зробити його індивідуально під Вас.

Більше інформації за телефонами
Залишити заявку

Ми з Вам зв'яжемся впродовж 60 хвилин

Феєрверк на весілля у Львові

Найкращим закінченням святкового вечора стане весільний салют. Запускають феєрверк у вечірній час, коли стемніє і яскраві постріли видно найкраще. Завдяки широкому асортименту продукції, є можливість обрати саме такий салют, який ідеально підкреслить настрій Вашого вечора і залишить незабутні враження. Весільний феєрверк може складатись як з одного виробу, так і з декількох салютів, зв’язаних між собою. Наші спеціалісти підберуть для Вас найкращі варіанти та розкажуть про можливість комбінування будь-якої кількості салютів на Ваш смак. Чудовим варіантом для весілля вважається зв’язка феєрверків, яка складається з салюту з прямим принципом вильоту зарядів, доповненого салютом віялом в якості вишуканого фіналу піротехнічного шоу.

Весільний салют стане витонченою прикрасою Вашого свята

Ми обираємо феєрверки лише найкращої якості і організовуємо запуск салютів у Львові. Для створення гармонійного піротехнічного шоу, ми врахуємо всі Ваші побажання і скомбінуємо ідеальний феєрверк для будь-якої нагоди, кількості гостей та місця проведення свята. Є можливість обирати як з готових варіантів, так і підбирати кожен заряд окремо, щоб сформувати унікальний салют саме для Вас. Наші спеціалісти допоможуть зробити Ваше весілля ефектним та елегантним.

Чого нас вибирають 95% клієнтів

Оперативність в виконанні замовлень

Безкоштовна доставка і запуск

У нас працюють тільки спеціалісти

Більше 4-х років на ринку

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Безкоштовні консультації

Низькі ціни

Наші сторінки в соціальних мережах:

Деякі з наших роботи Ви можете побачити тільки там

Безкоштовна консультація
Часті питання:
Наші контакти

Львів, вул. Шафарика 8, Україна.

073 73 73 070

v.vishnovsky@gmail.com