Генератор конфеті
Запуск 800 грн. Наповнювач(на танець потрібно 2 кг): золото 150 грн/кг, срібло 200 грн/кг, серця 300 грн/кг.

Конфеті зробить Ваш весільний танець незабутнім: блискучі кусочки фольги сипляться на наречених. В поєднанні з важким димом рекомендується запускати конфеті тільки на приспіви.

При замовленні важкого диму, доставка і запуск конфеті безкоштовна.

Більше інформації за телефонами
Залишити заявку

Ми з Вам зв'яжемся впродовж 60 хвилин

Генератор конфеті для кожного свята

Конфеті ідеальний вибір для першого весільного танцю, а також для інших урочистих подій. Найчастіше використовується на весіллі в поєднанні з холодними фонтанами та важким димом. Завдяки великому вибору різноманітного наповнення для генератора конфеті, представлену послугу все частіше замовляють на концерти, дні народження, відкриття магазинів та студій, дитячі свята, фото і відео зйомки. Якщо Ви хочете зробити визначну подію яскравою та вишуканою, використання конфеті допоможе прикрасити Ваші щасливі моменти і залишити захопливі спогади на все життя.

Як працює генератор конфеті

Генератор наповнюється конфеті будь-якого кольору та форми на вибір. Ми пропонуємо золоті або срібні блискітки, а також червоні серця для особливо романтичних моментів. Ви можете обрати потрібне Вам наповнення на Ваш смак, відповідно до тематики свята, ми наповнимо ним генератор і запустимо у потрібний час. Можна обирати будь-яку кількість конфеті, наприклад для першого весільного танцю рекомендується використовувати 2 кілограми наповнення, яке плавно випускається з генератора на протязі 5 хвилин. Запускати можна як на вулиці, так і в приміщенні, без жодних обмежень стосовно висоти стелі чи розміру святкового залу. Наші спеціалісти організовують шоу з конфеті будь-яких масштабів та в будь-якому обраному місці проведення святкування.

Чого нас вибирають 95% клієнтів

Оперативність в виконанні замовлень

Безкоштовна доставка і запуск

У нас працюють тільки спеціалісти

Більше 4-х років на ринку

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Безкоштовні консультації

Низькі ціни

Наші сторінки в соціальних мережах:

Деякі з наших роботи Ви можете побачити тільки там

Безкоштовна консультація
Часті питання:
Наші контакти

Львів, вул. Шафарика 8, Україна.

073 73 73 070

v.vishnovsky@gmail.com