Обємні LED букви LOVE
Обємні LED букви LOVE
Ціна 1500 грн/доба. Доставка в межах Львова безкоштовна.

Обємні LED букви LOVE з лампочками прикрасять ваше весілля, побачення чи фотосесію. Висота літер 130 см! При замовленні важкого диму доставка букв безкоштовна!

Більше інформації за телефонами
Залишити заявку

Ми з Вам зв'яжемся впродовж 60 хвилин

Об'ємні LED букви LOVE

Букви LOVE розроблені спеціально для весілля, щоб доповнити фотозону для молодят і гостей. Для створення романтичної атмосфери вечора, достатньо поставити букви LOVE в обране Вами місце, додати інші елементи декору на Ваш смак та насолоджуватись святковим настроєм. Окрім весільної фотозони, об'ємні LED букви LOVE використовують для весільної фотосесії наречених в студії, або організації чуттєвої фото та відеозйомки в стилі LOVE STORY. Кожна буква оснащена лампочками теплого світла, завдяки чому декорація чудово виглядає в приміщенні зі слабким освітленням, наповнюючи святковий зал ніжністю і коханням.

Особливості використання LED букв LOVE

Об'ємні букви LOVE зроблені з дерева, кожна буква покрита фарбою білого кольору і оснащена лампочками. Живляться букви LOVE від розетки, всі букви з’єднані між собою електричним кабелем, остання буква вмикається в розетку. Використання представленої декорації дозволене лише в приміщенні, щоб уникнути забруднень та пошкоджень від дощу. Висота букв LOVE становить 130 сантиметрів, ширина 90 см, товщина 20 см. Наші спеціалісти доставлять і облаштують декорацію в потрібний час, згідно з Вашими побажаннями.

Чого нас вибирають 95% клієнтів

Оперативність в виконанні замовлень

Безкоштовна доставка і запуск

У нас працюють тільки спеціалісти

Більше 4-х років на ринку

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Безкоштовні консультації

Низькі ціни

Наші сторінки в соціальних мережах:

Деякі з наших роботи Ви можете побачити тільки там

Безкоштовна консультація
Часті питання:
Наші контакти

Львів, вул. Шафарика 8, Україна.

073 73 73 070

v.vishnovsky@gmail.com