Холодні фонтани
Ціна 150 грн/фонтан. Підєднання/запуск входить в вартість.

Ціна вказана за фонтан з висотою вильоту іск 2 метри, тривалістю горіння 30 секунд. Також можливі варіанти на 3, 4, 5 і 6 метрів, тривалість роботи 20-60 секунд.

При замовленні важкого диму, доставка і запуск холодних фонтанів безкоштовний. Запуск проводиться з спеціального піро пульта, без проводів, кожен фонтан в окремому раді-блоці. Також можливе дротове зєдання фонтанів з доставкою по Україні.

Іскропад з холодних фонтанів

Ціна 2400 грн. Водоспад з 20-ти сценічних фонтанів.

Водоспад з холодних фонтанів ідеально підійде на початок весільної церемонії. Ззаді наречених ставиться арка з 20-ма сценічними фонтанами.

"Сонечко" з холодних фонтанів

Ціна 900 грн. Одна установка "Сонечко" з 6-ти холодних фонтанів.

Час роботи 30 секунд. Можливо встановити декілька установок "Сонечко" одночасно, або використовувати іншу кількість фонтанів в установці.

Обертаючі холодні фонтани

Ціна 300 грн. за одну установку з двох холодних фонтанів.

Час роботи 30 секунд. Рекомендується ставити не менше чотирьох установок одночасно. Можливо використовувати до 6-ти фонтанів в одній.

Холодні фонтани "Півколо"

Ціна 750 грн. за установку з п'ятьох холодних фонтанів.

Час роботи 30 секунд. Також можливо використовувати фонтани 2м. 60с. або 3м. 50с.

Гойдаючі холодні фонтани

Ціна 350 грн. Один блок-гойдалка з 2-х холодних фонтанів.

Час роботи 30 секунд. Потрібно ставити не менше двох установок(рекомендується 4). Також можливо встановити 3 фонтани у одну установку.

Більше інформації за телефонами
Залишити заявку

Ми з Вам зв'яжемся впродовж 60 хвилин

Холодні сценічні фонтани Львів

Холодні фонтани вважаються найпопулярнішою прикрасою для будь-якого свята без жодних обмежень стосовно приводу, тематики, місця проведення та кількості гостей. Холодні фонтани стануть чудовою декорацією кульмінаційного моменту першого весільного танцю, створять романтичну атмосферу вечора, наповнену ніжністю та сяйвом. Також фонтани підкреслять чарівну мить виносу святкового торту на весіллі, дні народження або дитячому святі, і стануть прекрасним подарунком для наречених в якості доріжки, через яку проходять щасливі молодята. Завдяки холодним фонтанам, будь-який особливий день стане теплим та яскравим.

Як запускаються і працюють фонтани

Наші спеціалісти обирають холодні фонтани лише найкращої якості. Іскри характеризуються низькою температурою горіння, завдяки чому відсутня можливість отримання опіків чи підпалу оточуючих предметів. Головною перевагою холодних фонтанів виступає те, що їх дозволено використовувати не лише на відкритих майданчиках, а й в приміщенні з висотою стелі 2-5 метрів, залежно від виду фонтанів, так як вони не виділяють диму і запаху під час горіння, завдяки чому немає необхідності провітрювати святковий зал. Сценічні фонтани запускаються за допомогою піротехнічного пульта, кожен фонтан стоїть окремо в радіо-блоці без проводів, що дозволяє розставити холодні фонтани так, як цього вимагає сценарій Вашого свята. Висота вильоту іскор від 2 до 5 метрів на вибір, час роботи від 20 до 60 секунд. Ми надаємо розгорнуті консультації, що допоможе Вам зробити правильний вибір для доповнення будь-якого сюжету святкової події.

Чого нас вибирають 95% клієнтів

Оперативність в виконанні замовлень

Безкоштовна доставка і запуск

У нас працюють тільки спеціалісти

Більше 4-х років на ринку

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Безкоштовні консультації

Низькі ціни

Наші сторінки в соціальних мережах:

Деякі з наших роботи Ви можете побачити тільки там

Безкоштовна консультація
Часті питання:
Наші контакти

Львів, вул. Шафарика 8, Україна.

073 73 73 070

v.vishnovsky@gmail.com