Водоспад з холодних фонтанів

Іскропад з холодних фонтанів

Ціна 2500 грн. Водоспад з 20-ти сценічних фонтанів.

Водоспад з холодних фонтанів ідеально підійде на початок весільної церемонії. Ззаді наречених ставиться арка з 20-ма сценічними фонтанами.

"Сонечко" з холодних фонтанів

Ціна 1400 грн. Сонечко з 12-ти сценічних фонтанів.

Час роботи 30 секунд. Можливо встановити декілька установок "Сонечко" одночасно, або використовувати іншу кількість фонтанів.

Обертаючі холодні фонтани

Ціна 750 грн. Вертушка з 5-ти холодних фонтанів.

Час роботи 30 секунд. Рекомендується ставити дві установки одночасно. Можливо використовувати меншу кількість фонтанів.

Гойдаючі холодні фонтани

Ціна 350 грн. Один блок-гойдалка з 2-х холодних фонтанів.

Час роботи 30 секунд. Потрібно ставити не менше двох установок(рекомендується 4). Також можливо встановити 3 фонтани у одну установку.

Більше інформації за телефонами
Залишити заявку

Ми з Вам зв'яжемся впродовж 60 хвилин

Водоспад з холодних фонтанів

Водоспад – чарівна прикраса для урочистих подій

Водоспад – чудовий спосіб оздобити Ваше свято. Така конструкція вважається одною з найбажаніших декорацій для весілля та інших святкових моментів. Ідеально підходить для зйомки весільного відео, доповнення першого весільного танцю, або запалювання в будь-яку визначну мить. Іскропад вдало поєднується з важким димом та конфеті, що дозволить зробити Ваше свято незабутнім. Під час роботи іскропад створює срібну стіну з іскор, схожу на водоспад, таке піротехнічне шоу здатне залишити гостям бурю емоцій і створити сяючий настрій на весь день.

Як виглядає та працює водоспад

Конструкція іскропаду являє собою дві триноги по боках, в середині розташовані 20 холодних фонтанів в ряд, скріплених між собою кабелем. Висота іскропаду 3 метри, холодні фонтани характеризуються висотою вильоту 2 метри, час роботи 30 секунд. Довжина готової конструкції - 3 метри. Запускається іскропад від акумулятора, всі фонтани спрацьовують одночасно, випускаючи іскри зверху вниз. Перевагою представленої композиції виступає можливість використання не лише на вулиці, а й в приміщенні з висотою стелі не менше 3-4 метрів. Холодні фонтани під час горіння не виділяють запаху і диму, завдяки чому немає необхідності провітрювати приміщення після використання. Фонтани виділяють іскри низької температури, тому ризик підпалу чи отримання опіків відсутній. Біля іскропаду дозволено знаходитись на відстані мінімум 1,5 метри.

Чого нас вибирають 95% клієнтів

Оперативність в виконанні замовлень

Безкоштовна доставка і запуск

У нас працюють тільки спеціалісти

Більше 4-х років на ринку

Індивідуальний підхід до кожного клієнта

Безкоштовні консультації

Низькі ціни

Наші сторінки в соціальних мережах:

Деякі з наших роботи Ви можете побачити тільки там

Безкоштовна консультація
Часті питання:
Наші контакти

Львів, вул. Шафарика 8, Україна.

073 73 73 070

v.vishnovsky@gmail.com